Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Пізнаючи цінності мистецтва, людина піднімає себе до прекрасного. В.О.Сухомлинський

 

Альохіна Олександра Григорівна

БІОГРАФІЯ

Народилась 2 жовтня 1953 р. на Чернігівщині.
Середню освіту одержала в м. Джанкой Кримської області, де мешкала з батьками.
У 1969 р. поступила в Херсонське училище культури, яке закінчила з відзнакою в 1972 р. В тому же році поступила до Київського державного інституту культури ім. О.Є Корнійчука.
Після закінчення в 1976 р. працювала методистом обласного Будинку народної творчості в м. Миколаєві та викладачем Миколаївського філіалу Київського інститут культури.
В 1977 р. перейшла на роботу в Херсонське училище культури, де пройшла професійне становлення від викладача до заступника директора.
В 1990 р. була обрана депутатом Суворовської ради народних депутатів.
За наказами виборців разом з групою депутатів розробили проект відкриття в новому житловому масиві – Таврійському навчальний заклад нового типу, який і було відкрито в 1991 р.
Згідно наказу районного відділу освіти була переведена з посади заступника директора Херсонського училища культури на посаду директора Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, який очолює по теперішній час.
Основною метою в своїй роботі вважає створення умов для розвитку самореалізації особистості учня і вчителя.
Як керівник ліцею вона постійно впроваджує досягнення сучасної педагогічної науки у діяльність закладу, організацію творчої роботи педагогів та учнів.
Приоритетним напрямком розвитку освіти вважає проведення реформ, без яких неможливий поступовий рух суспільства, формування національної свідомості молоді шляхом художньо-естетичного виховання.
Нею розроблена и впроваджена в роботу схема внутрішнього контролю за роботою з нормативними і директивними документами з метою визначення конкретної мети і завдання навчального закладу.
В своїй педагогічно-організаційній діяльності глибоко обгрунтувала ідею поліхудожнього розвитку особистості. Досвід з цієї роботи було представлено у друкованих матеріалах журналів “Рідна школа”, “Шлях освіти”, газетах “Дзвін” і “Джерело”.
Як вчитель-методист бере участь у міських , обласних і всеукраїнських семінарах з проблем розвитку творчих здібностей дітей, обдарованих в сфері мистецтва. Її вихованці є лауреатами та дипломантами міських, обласних, всеукраїнських конкурсів, учасниками і переможцями Міжнародних фестивалів України, Туреччини, Польщі, Франції.
Як директор вона добре знає і враховує особистості членів колективу і на цій основі прогнозує результати свого впливу, сприяє творчій діяльності педагогів і учнів.
В 1996 р. присвоєне почесне звання “Відмінник освіти України”.
За особистий внесок у розвиток культури України в 1997 р. було присвоєно почесне звання ”Заслужений працівник культури України”.
Нагороджена почесною відзнакою "За досягнення в розвитку культури і мистецтв" (2003).
Доцент Херсонського державного університету.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»